http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Депутатські комісії

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

№ округу

Межі виборчого округу

Депутат

1

вул.Мисайлівська, вул.Фабрична,

 вул.1 Травня, пров.1 Травня

Притула Юрій Васильович

0963806741

2

вул.Гризун Маринки, вул.Малишка Андрія,

 вул.Левченка Бориса, вул.Сагайдачного, вул.Шкільна, вул.50-років Перемоги,

пров.Богуславка,

пров.Гризун Маринки;

 

Чижевський Олександр Сергійович

0967532370

0933895771

3

вул.Богуславка, , вул.Запорожця Петра, вул.Зозулі Андрія,  вул.Кірова,

пров.Запорожця Петра, пров.Молодіжний,

Куценко Тетяна Володимирівна

0671323283, 0506871311

Чижевський Олександр Сергійович

0967532370, 0933895771

4

вул.Молодіжна, вул.Петровського, вул.Робітнича, вул.Урицького,

пров.Петровського,

 

Соломко Сергій Миколайович

0977600422, 5-21-11

5

вул.Стадіонна, вул.Чайковського, вул.Шевченка,

пров.Стадіонний,пров.Шевченка;

 

Карпенко Аркадій Олексійович

0679839237

6

вул.Боженка, вул.Бородіна,  вул.Громадянська, вул.Корольова, вул.Корсунська: 1–33/3, 35; вул.Коцюбинського, вул.Маркса Карла, вул.Мудрого Ярослава,  вул.Трудова, вул.Українки Лесі, вул.Фрунзе,  вул.Шолом-Алейхема,

пров.Корольова, пров.Корсунський,  вул.сквер Шевченка,

Тівін Роман Юхимович

0961382850

7

вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Лермонтова, вул.Мікояна, вул.Пушкіна, вул.Свердлова: 3/2–19А, 22, 24;

 пров.Лермонтова, пров.Свердлова: 2–6, 11–19; пров.Поштовий, пров.Пушкіна

 Татоян Арташес Гарнікович

0969991118, 045-61-5-31-89

8

вул.Богуна Івана,; вул.Вишнева,

вул.Глухий Яр, вул.Лісна, вул.Свердлова 21, 23, 25–103, вул.9 Січня,

пров.Вишневий, пров.Лісний-1, пров.Лісний-2, пров.Свердлова, 9/2;

Коваленко Юрій Анатолійович

0971188242, 0632473505

9

вул.Корнійчука, вул.Крутий Узвіз, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Пархоменка, вул.Постишева, вул.Фурманова, вул.Чапаєва,  вул.Щорса, вул.Яблунева, вул.8 Березня,

 пров.Нагірний, пров.Річний, пров.Яблуневий

Іванюк Олексій Анатолійович

0672425558

10

вул.Берегова, вул.Корсунська: 34/1–34/2, 36–193, вул. Окружна, вул.Росьова, вул.Ручейна;

пров.Фурманова, 

Кисиленко Сергій Миколайович

0984479292

11

вул.Грушевського, вул.Джерельна,

вул.Заросянська, вул.Миколаївська: №3-27, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Острів

 Мотрич Юрій Віталійович

0672367356 

12

вул.Миколаївська: №32/1 – 65;

Кириченко Ігор Іванович

0679998223

13

вул.Миколаївська: №66-80, 82, 84, 86, 92,139-139А, 141А;

Максимчук Юлія Володимирівна

0979175190

14

вул.Комсомольська: №1, 5, 7, 9, 9А 

Ковальова Наталія Василівна

0931802551, 0506488581

15

вул.Комсомольська: №3, 11, 11А, 36

Охріменко Віталій Миколайович

0638729559, 0686858480

16

вул.Горького, вул.Комсомольська: №15-142,

вул.Нечуя-Левицького;

Голінко Олег Петрович

0678104738, 0638104738

17

вул.Жуковський Узвіз, вул.Калініна, вул.Садова, вул.Тургенєва, вул.Хмельницького Богдана,

пров.Калініна, пров.Садовий,

 пров.Ювілейний

 Смоляр Юрій Володимирович

0963654277

18

вул.Дачна, вул.Інтернаціональна, вул.Миру,

пров.Інтернаціональний,

Полосенко Андрій Олександрович

0674456888

Унгурян Сергій Іванович

0673860554

19

вул.Воровського, вул.Лугова, вул.Франка Івана, вул.Чехова,

пров.Франка Івана

Чорнопольська Ольга Віталіївна

0503348536, 0934568856 

20

вул.Вереснева, вул.Вовчка Марка, вул.Гоголя, вул.Пшенична, вул.Райдужна, вул.Ткаченка-Петренка, вул.Толстого Льва, вул.Фруктова,

Кравченко Віталій Миколайович

0935590034

Флат Анатолій Якович

0967303192

21

вул.Васильченка Степана, вул.Ватутіна, вул.Островського, вул.Рильського Максима, вул.Самуся Самійла, вул.Ярова,

пров.Толстого Льва;

Кравченко Віталій Миколайович

0935590034

Флат Анатолій Якович

0967303192

22

вул.Антюшина Івана, вул.Гранітна, вул.Діамантова, вул.Затишна, вул.Калинова,

вул.Кришталева, вул.Світанкова, вул.40-років Перемоги,

пров.Ватутіна, пров.Затишний,

пров.Островського;

 Куценко Микола  Володимирович

0963046371

23

вул.Польова: №1-45

Марушевський Михайло Леонідович

0971662949

Полосенко Андрій Олександрович

0674456888

24

вул.Миколаївська: №81, 83, 85, 89, 91, 96-101, 103-114,

вул.Польова: № 46, 46А

Марушевський Михайло Леонідович

0971662949

Унгурян Сергій Іванович

0673860554

25

вул.Бондарівни Ганни, вул.Будівельна, вул.Вошкіна, вул.Галика Алімпія, вул.Кошиця Олександра, вул.Маяковського, вул.Миколаївська: №116/7, 118-120, 122, 126, 132, 134, 136, 138, вул.Озерна, вул.Середи Івана, пров. Липневий,

 Даценко Анжела Борисівна

0975967301

26

вул.Миколаївська: №138А, 140, 142, 144,

пров.Польовий

Даценко Руслан Миколайович

0677072735

Постійні депутатські комісії Богуславської міської ради VII скликання

Назва комісії

Посада в комісії

Прізвище, ім’я,      по-батькові депутата

1

Лічильна комісія

Голова

Куценко Тетяна Володимирівна

Член

Коваленко Юрій Анатолійович

Секретар

Кисиленко Сергій Миколайович

2

Комісія з питань реалізації ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», прав і свобод людини, законності і правопорядку, регламенту, депутатської етики, інформації

Голова

Даценко Анжела Борисівна

Член

Іванюк Олексій Анатолійович

Член

Максимчук Юлія Володимирівна

3

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та містобудування.

Проведення: кожна друга п'ятниця місяця, в приміщенні міськради о 14:00

Голова

Мотрич Юрій Віталійович

Член

Унгурян Сергій Іванович

Член

Даценко Руслан Миколайович

Член

Соломко Сергій Миколайович

Член

Карпенко Аркадій Олексійович

4

Комісія з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики.

Голова

Тівін Роман Юхимович

Член

Кириченко Ігорь Іванович

Член

Татоян Арташес Гарнікович

Член

Притула Юрій Васильович

Член

Смоляр Юрій Володимирович

5

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, комунальної власності і ЖКГ.

Голова

Марушевський Михайло Леонідович

Член

Голінко Олег Петрович

Член 

Чорнопольська Ольга Віталіївна

Секретар

Куценко Микола Володимирович

Член

Кравченко Віталій Миколайович

6

Комісія з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології, та охорони навколишнього середовища, та взаємодії з учасниками АТО.

Голова

Ковальова Наталія Василівна

Член

Полосенко Андрій Олександрович

Член

Охріменко Віталій Миколайович

Член

Флат Анатолій Якович

 

 

 

 

Назва місцевої організації політичної партії

Прізвище,імя, по-батькові

Контактний номер

 

Партія

«Рідне місто»

 

Татоян Арташес Гарнікович

0969991118

Кравченко Віталій Миколайович

0935590034

Чижевський Олександр Сергійович

0967532370

Коваленко Юрій Анатолійович

0971188242

Куценко Микола Вололдимирович

0963046371

 

Партія

«Сила людей»

 

Мотрич Юрій Віталійович

0672367356

Ковальова Наталія Василівна 0506488581

Смоляр Юрій Володимирович

0963654277

Кисиленко Сергій Миколайович

0984479292

Охріменко Віталій Миколайович

0638729559

Партія «Опозиційний блок»

 

Голінко Олег Петрович

0678104738

Даценко Руслан Миколайович

0677072735

Даценко Анжела Борисівна

0975967301

Куценко Тетяна Володимирівна

0671323283

«Радикальна партія Олега Ляшка»

Марушевський Михайло Леонідович

0971662949

Притула Юрій Васильович

0963806741

Іванюк Олексій Анатолійович

0672425558

Партія «Батьківщина»

Кириченко Ігор Іванович

0679998223

Максимчук Юлія Володимирівна

0979175190

Тівін Роман Юхимович

961382850

Партія «Самопоміч»

Полосенко Андрій Олександрович

0995277070

Унгурян Сергій Іванович

0673860554

Партія «Свобода»

Соломко Сергій Миколайович

0977600422

Чорнопольська Ольга Віталіївна 0503348536

Партія «Солідарність» блок Петра Порошенка

Карпенко Аркадій Олексійович

0679839237

Флат Анатолій Якович

0967303192

logo