Жителям

Новини Богуслава

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

17 рекордів України, 21 золота нагорода, 3 кубки за абсолютну першість - і все це отримали наші земляки-спортсмени на Чемпіонатах України з пауерліфтингу, які проходили у м. Маріуполь (федерація УБПФ) 1-2 квітня 2017 року та у м. Київ (федерація UPC) 7-9 квітня 2017 року.
У змаганнях прийняла участь рекордна кількість спортсменів, як професіоналі, так і аматорів – всього 370 атлетів. Наше місто представляли ветерани даного виду спорту та тинейджери.

• Гав’яда Ярослав (тинейджер, 14 років) змагався у триборстві та в окремих вправах, здобувши 4 золоті нагороди та установив 2 рекорди України.
• Старков Юрій виступав також у всіх номінаціях, встановивши 2 рекорди України та завоював 4 золоті нагороди. Варто відмітити, що цього разу у вправі станова тяга йому підкорилась вага штанги 220 кг. І це – у 69 років.
Також він отримав 2 кубки за абсолютну першість.
• Олександр Островський виступив на цих змаганнях у ваговій категорії до 75 кг. ( у Маріуполі до 82,8) встановив 2 рекорди України, завоював 4 золоті нагороди та отримав Кубок за абсолютну першість у становій тязі.
Такого «урожаю» золотих нагород, рекордів та кубків ще не було в спортивній історії наших атлетів.
Поїздка на змагання та участь в них відбулася завдяки не байдужих до спорту меценатів. Тому хочу подякувати міському голові Вячеславу Дяченку та депутатському корпусу Богуславської міської ради, депутату Київської обласної ради Даниленку Анатолію Степановичу та директору ПП «Ярослав» Барсуку Олександру Миколайовичу. За це їм велика шана від наших чемпіонів.