http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Актуально

16

1205

      Дорогі ветерани, трудівники тилу, нащадки солдатів Великої Перемоги!

      Дякуємо вам за чисту блакить неба, збережені покоління, врятовану і відбудовану країну. Низько схиляємо голови в скорботі за тими, хто залишився на полі бою, розділяємо біль втрат за ветеранами, які пішли у вічність.

      Щиро бажаю шановним ветеранам  і героям війни  міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України. Нехай береже всіх Господь, а на нашій благословенній землі хай панує спокій, добро і мир.

З повагою міський голова                              Вячеслав Дяченко

0705

    Сьогодні, перед Великоднем і травневими святами, працівниками виконавчого комітету Богуславської міської ради було організовано роботи з озеленення та прибирання клумби на в’їзді в м. Богуслав по вул. Шевченка з сторони Києва. Було проведено прополку клумб та висаджено квіти.
    Зробимо наше містечко чистим та охайним!

     З повагою міський голова                                                            В.М. Дяченко

1

2

ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

       В Богуславі, 26 квітня відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи». Вшанувати пам’ять зібрались керівники установ, закладів, підприємств, організацій, учні навчальних закладів, громадські активісти та всі ті, в пам’яті котрих залишились болючі спогади про наслідки катастрофи.

       Нагадаємо, що саме цього числа, 33 роки тому, наша країна потерпіла від вибуху на Чорнобильській АЕС. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Рівень радіації становив 20 тисяч ренгеногодин. Смертельною вважається доза у 500 ренгеногодин. Тоді 200 тисяч людей змушені були евакуювати. 10 тисяч зафіксованих випадків вроджених паталогій у дітей. Зараз, Чорнобиль, це- зона відчуження. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

       Тож, ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

       26 квітня 2018 року минає 33 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі , але за умови повної відповідальності за дії і вчинки. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

       З глибокою пошаною схиляємо голови перед вами, шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

      Щиро бажаю вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту.

Міський голова                                                  Вячеслав Дяченко

ОСЬ ТАК ПРАЦІВНИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗУСТРІЛИ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Сьогодні 19 квітня 2019 року виконавчим комітетом Богуславської міської ради з ініціативи міського голови Вячеслава Дяченка було проведено прибирання міста до Дня довкілля для забезпечення благоустрою, чистоти та порядку, створення умов сприятливих для життєдіяльності мешканців.

Зокрема проводилося прибирання території «Казкове містечко», а саме: видалення підліску, захаращень, прибирання території від сміття.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися та прийняти учать у  «Загальноміському суботнику» до Дня довкілля в рамках проведення в місті Богуслав двомісячника чистоти та порядку.

Не будьте байдужими! Зробимо разом наше місто чистим, адже благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів.

den dovkilla

MyCollages 2

den dovkilla3

 

logo