Олександр Любомирович Горган разом з богуславчанами висадив 420 саджанців дерев!

     29 жовтня 2017 року Богуславщина привітно зустрічала голову КОДА Олександра Любомировича Горгана запашним короваєм, якого вручали голова райдержадміністрації І.А. Старенька, міський голова В.М. Дяченко та директор департаменту екогології та охорони навколишнього середовища КОДА В.С. Киреєва.

    В рамках обласної екологічної програми на території міста Богуслав, а саме: біля пам’ятника Шолом-Алейхему, на тереторії районного будинку культури та біля пам’ятника Марусі Богуславки було висаджено 420 саджанців ялини, катальпи, верби, туї, ялівця. До акції «Посади дерево (Зелена Богуславщина)» долучилися керівництво міста  та району, депутати  міської та районної рад, керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, студенти, учні, громадські активісти,  ЗМІ.

      Голова Київської обласної державної адміністрації - Горган О.Л., голова райдержадміністрації - І.А. Старенька, міський голова -  В.М. Дяченко, директор департаменту екогології та охорони навколишнього середовища КОДА В.С. Киреєва, депутати міської та районної рад на власному прикладі показували дітлахам, як правильно потрібно висаджувати дерева та заохочували до здорового способу життя.

     Зі слів Олександра Любомировича, відвідавши Богуславщину напередодні свята Захисника України, він був надзвичайно вражений мальовничими пейзажами нашого рідного міста, оцінив масштабність проведення «Козацьких забав», після чого в знак винагороди та подяки за патріотичне виховання нашої молоді, а також з нагоди річниці перебування на посаді голови КОДА вирішив обрати саме наше місто для висадки саджанців.

     Міський голова Вячеслав Михайлович Дяченко виносить подяку всим небайдужим жителям міста, молоді, що дає нам надію в майбутнє процвітання нашого рідного міста, які безпосередньо приймали участь в акції «Посади дерево (Зелена Богуславщина)». Окрему подяку хочеться висловити за допомогу в організації даної акції, начальнику КП БМР «Богуславблагоустрій» -  Харченку Володимиру Васильовичу.