http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

День Козацтва!

12 жовтня на площі Ярослава Мудрого проводилось свято до Дня козацтва, КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» підготував різноманітні конкурси, козацькі розваги для наших юнаків. На заході були присутні та приймали участь: керівництво району,  підприємств, установ, організацій, педагогічні колективи,  учні  та студенти навчальних закладів міста, представники райвійськкомату, учасники АТО, депутати районної та міської рад,  керівники та члени політичних партій, громадських організацій.

Завдяки «правильній» організованості на свято були скликані всі бюджетні організації, що підпорядковані Богуславській РДА.

На це дійство до нашого міста завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, який привітав громаду Богуславщини з Православним святом та пообіцяв підтримувати всі ініціативи, які підуть на користь громади.

Після чого Олександр Любомирович провів нараду з виїздом до недобудованого ФОКу, за адресою м. Богуслав, вул. Польова 49.

На виїзній нараді були присутні: голова райдержадміністрації І.А. Старенька, голова районної ради В.М. Замирайло, Богуславський міський голова В.М. Дяченко, депутат Богуславської районної ради П.М  Гавриленко, Хохітвянський сільський голова А.Д. Драченко, завідувач сектору спорту райдержадміністрації А.Б. Даниленко, депутат міської ради С.І. Унгурян, голова Богуславської районної федерації футболу.

Вирішувалось питання щодо доцільності проведення реконструкції ФОКу, вивчення досвіду роботи районів, на території яких знаходяться подібні об’єкти, підготовки необхідного пакету документів для подання до Київської обласної державної адміністрації. Також підняли питання про можливості співфінансування  із залученням коштів обласного, районного та міського бюджетів, концепції розподілу  коштів.

В підсумку виїзної наради, голова Київської обласної державної адміністрації  О.Л. Горган  надав ряд рекомендацій  та доручень.

logo