http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Вшанування пам’яті нашого земляка, героя, бійця АТО

Сергія Івановича РУЧКИ

12 жовтня 2017 р. на подвір’ї Богуславської спеціалізованої школи №1 відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті  загиблого воїна антитеростичної операції на Сході України  Сергія Ручки.

Захід відбувся за участі представників  органів влади : Салата О.П. - заступник голови РДА, Резніченко А.Л. - заступник голови районної ради, Дяченко В.М. -  міський голова, Хоменко С.В. - заступник міського голови, Поліщук О.В. -  начальник відділу освіти Богуславської РДА., старшокласників, працівників школи, представників військомату, військовослужбовців, учасників АТО та родини загиблого.

В рамках вшанування загибелі Сергія Івановича Ручки присутні представники органів місцевої влади та бажаючі  поклали квіти до меморіальної дошки, що розміщена на стінах Богуславської спеціалізованої школи №1, де колись навчався новітній герой України.

Народився Сергій Іванович 10 вересня 1981 року у селі Бородані Богуславського району. У 1996 році закінчив Богуславську загальноосвітню школу №1. Після закінчення школи пішов вчитися в Богуславське профтехучилище №7, закінчивши навчання працював столяром в місті Обухів. Роботу поєднував з навчанням у Ржищівському технікумі на економічному відділі. Згодом очолив бригаду майстрів по виготовленню меблів, яка працювала в Богуславському та Миронівському районах. В 2015 році за контрактом пішов служити в збройні сили України у зону проведення АТО. На сході України захищав територіальну цілісність нашої держави рік та 7 місяців. Був нагороджений медаллю «Авдіївка. Промзона. Стояли на смерть» та Нагрудним знаком «За зразкову службу». 16 вересня 2017 року загинув внаслідок чергових обстрілів ворожих сил під містом Авдіївка Донецької області.

logo