http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Сьогодні до Киданівської сільської ради завітав Вячеслав Дяченко. Прийом розпочався в сільському клубі, в якому на той момент проходили репетиції з дітками. Поспілкувавшись з працівниками і заслухавши їхні пропозиції щодо необхідного інвентаря для покращення роботи клубу, очільник громади розпочав спілкування з місцевими жителями. 
Олексієнко Наталія М. звернулась з питанням повернення після декретної відпустки на робоче місце (жінка працювала в сільській раді), Бук Ліду Василівну хвилювало те, що вода з поля постійно стікає до її двору і тому вона просить засипати канаву, яка утворилась поряд з в. Горобцівка. Цікавились ремонтом доріг та освітленням вулиць такі небайдужі жителі села, як Висотенко Микола В. та Зорич Василь І. Працівник сільського ФАП попросила допомогти з ремонтом даху, адже матеріали є, не вистачає кваліфікованого працівника провести ремонтні роботи. Також питання є з вивезенням сміття, обрізкою дерев та подрібнення заготовлених на зиму дров.
Частину звернень вдалося вирішити відразу на місці в телефонному режимі а частину запропоновано вирішити найближчим часом. 
Також спеціалістами ДБК, начальником ДБК - Харченко Олексієм О. та міським головою Вячеславом Дяченком було перевірено відповідність документацій та виконані ямкові ремонти по вулицях – Лазорівка, Круг, Морозівка, Аштемівка, Коршаки, Лисицівка та Кузьменщина. 
Відео матеріали можна буде переглянути за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=ZLLafOi7vSAhttps://www.youtube.com/watch?v=iNxpR849a_Y

 DSC4609

 DSC4628

 DSC4630

 viber 2019 08 12 13 00 47

 viber 2019 08 12 13 00 56

 viber 2019 08 12 13 01 18

logo