http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

25 липня відбулося засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради. Розпочалося воно з маленьких приємностей, привітали Шарлай Олену Миколаївну з днем народження та вручили Харченку Володимиру Васильовичу подяку «За визначний внесок у справу збереження історичної спадщини та розбудову українсько – єврейських взаємин». Представник єврейської спільноти в м. Богуслав Тівін Р. Ю. передав подяку від генерального директора Філіпа Кармеля – благодійний фонд “ESJF Східна Європа”, за допомогу у захисті об’єкту краю – єврейського цвинтаря міста Богуслав.

Виконавчий комітет розпочав роботу згідно порядку денного і заслухав доповідачів – Кокошу О. М., Лелеку Ю. М., Бондаренко Г. В., Матяш С. В., Ткаченко І. П.

Спеціаліст з загальних питань відділу землеустрою та житлово – комунального господарства виконавчого комітету Богуславської міської ради розповіла про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Богуславської міської ради у І півріччі 2019 року та про уповноваження в. о. старост щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Лелека Ю. М. проінформував присутніх про підготовку комунальних служб міста до роботи в осінньо – зимовий період.

Заслухали Бондаренко Г. В. про приватизацію квартир державного житлового фонду та Матяш С. В. про взяття громадян на чергу квартирного обліку та зняття і про затвердження складу житлової комісії.

Найжвавіші обговорення викликало надання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг після доповіді Ткаченка І. П. Тому вирішено було про продовження договорів голосувати спільно а про надання - обговорити кожен об’єкт окремо і проголосувати. Також за колективним зверненням громадян розглянулась заява щодо режиму роботи кафе «Аннушка».

 DSC4473 DSC4479 DSC4487

logo