http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Повідомлення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

спеціаліста І категорії відділу землеустрою та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Богуславської міської ради

    Виконавчий комітет Богуславської міської ради,  що знаходиться за адресою: м. Богуслав, вул. Шевченка, 40, тел. 5-11-73 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії відділу землеустрою та житлово-комунального господарства виконкому Богуславської міської ради.

  Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування «Землевпорядкування» або «Правознавство», стаж роботи за фахом на державній службі та/або на службі в органах місцевого самоврядування не менше двох років, або досвід роботи в інших сферах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

    Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень надається за тел. – 5-11-73  або під час особистого прийому (каб. 9) щоденно, з 9.00 до 17.00.

    Документи приймаються протягом 30 календарних  днів із дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

 

Дата оприлюднення: 06.06.2019

logo