http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

23 квітня президент України підписав прийнятий Верховною Радою Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» № 2376-VIII, який надає  органам місцевого самоврядування повноваження встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.

Законом надано повноваження органам місцевого самоврядування встановлювати заборону продажу пива та алкогольних напоїв суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в певний час доби в межах відповідної адміністративної території.

Законом встановлено адміністративну відповідальність за торгівлю пивом та алкоголем у заборонений органом місцевого самоврядування час доби.

29 травня 2018 року Богуславська міська рада ухвалила рішення «Про заборону роздрібно торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у м.Богуславі» №774-40-VII, яким передбачена заборона роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, за винятком закладів ресторанного господарства на території міста Богуслав з 22-00 (двадцять другої) години до 08-00 (восьмої) години щоденно, враховуючи вихідні дні та свята, а суб’єктам господарювання необхідно встановити інформаційні таблички щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв. Рішення вступає в дію 01 червня 2018 року.

За виконанням рішення стежитиме Богуславське відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП у Київській області. Водночас заборона не стосується ресторанів, барів і кафе, що мають дозволи на продаж міцних напоїв.

Звертаємо увагу, що стаття 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає, що торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у заборонений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування час доби, – тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень.

 

logo