http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Актуально

Спеціалісти продовжують реконструкцію освітлення центральної частини міста.

126

Працівниками КП БМР "Богуславблагоустрій" проведені ремонтні роботи в центрі міста (пофарбовано лавочки та здійснено чищення фонтану)

125

Киданівський СБК спільно з бібліотекою почали підготовку до святкування Дня Прапора і Дня Незалежності України. 21.08.2019.працівники організували конкурс малюнків "Моя країна-Україна".

124

За повідомленням Голови Київської Обласної Державної Адміністрації Михайла Бно – Айріяна про відзначення дня державного Прапора України та 28 – ї річниці незалежності України запрошуємо до участі в урочистостях, що відбудуться 24.08.2019 р. в м. Київ. Також відповідно до указу Президента України від 19.07. 2019 №513 «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України» визначено низку завдань з метою гідного відзначення даного свята, зокрема формат і зміст заходів з нагоди Дня Незалежності України повинні бути спрямовані на позитивний суспільний резонанс, максимально сприяти консолідації суспільства, утвердженню у громадян гордості за свою державу, її героїв та символи.
У підготовці та проведенні заходів пропонується використання провідного меседжу: «Ми різні, але ми єдині», також у декораціях святкових заходів, одязі їх активних учасників рекомендується використання білого кольору, що символізуватиме урочистість, чистоту і оновлення.

234

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, під час якої розглядались питання включені в порядок денний сесії, такі як:

  • Про надання згоди щодо участі в проекті Міністерства внутрішніх справ «Поліцейський офіцер громади»;
  • Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України,Генеральної прокуратури України, Державної екологічної інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі,Київської області.
  • Про звернення до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року» від 21 квітня 2011 року No 3268-VI
  • Про звернення до Президента України, щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі, Київської області.
  • Про надання Міністерству екології та природних ресурсів України зауважень та пропозиційдо планованої діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Рутил-Ільменітова Компанія», обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Єдине питання від якого утримались депутати комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики,  було про внесення змін до бюджету.  Адже за умовами програми  U-LEAD WITH EUROPE для створення ЦНАП з міського бюджету потрібно виділити 50 тис. грн. для створення певних норм приміщення, яке прописано в умовах створення ЦНАП.

Після вчорашнього виїзного прийому Дяченка В., де піднімалось, зокрема, питання ремонту ліхтарів, сьогодні вже працювала бригада "Богуславблагоустрій".Перевіряли справність системи освітлення. 

788

21 серпня міський голова Вячеслав Дяченко зустрівся з лісничим ДПС ЛП «Київоблагроліс» Богуславське агролісництво Однораловим В. О. В ході зустрічі було надано доручення підготувати і надати на розгляд пакет наявних документів щодо здійснення господарської діяльності даного підприємства в межах територіальної громади м. Богуслав. (фото з просторів інтернету)

68791241 489705408510914 7397962244010541056 n

Проходить підготовка до святкування дня міста, яке відбудеться 14 вересня 2019 року. Програма заходів розробляється і обговорюється. На даний час відомо, що складатиметься вона з трьох частин: дитячої, офіційної та концертної.

img

20 серпня Вячеслав Дяченко здійснив виїзний прийом громадян в с. Розкопанці.  Поспілкувавшись з в.о. старости та бухгалтером – голова надав вказівку начальнику «Богуславблагоустрій» Харченку В.В. до кінця тижня перевірити справність освітлення та замінити зношені прилади, проконтролювати засипання щебенем проблемних ям обабіч дороги. Поцікавився очільник підготовкою до навчального року та опалювального сезону в садочку, школі та  ФАП.   Жителька села – Драченко Ольга Дмитрівна звернулася до голови з питанням відносно школи, її подальшої участі в ОТГ. Хвилювало жінку різке зниження численності учнів в школі за останні роки та шляхи вирішення цієї проблеми. В межах своєї компетентності міський голова дав змістовну відповідь, зателефонував до начальника відділу освіти Поліщук О. В. та директора школи №1 Івченко К.А. та поцікавився чому саме діти та їх батьки найчастіше обирають міську школу ніж сільську.  Працівники виконавчого комітету Богуславської міської ради занотували контактні дані громадянки і після детального вивчення даного питання обов’язково  зв’яжуться з нею.  Звернення Степаненка Олександра Васильовича стосовно земельного паю вдалося вирішити відразу в телефонному режимі, а звернення Цюрупи Надії Іванівни стосовно ремонту дороги в межах якої проживає жителька села – запропоновано внести в бюджет на наступний рік.  Активна громадянка с. Розкопанці, Волинець Оксана  цікавилась коли буде зупинено вирубку лісових насаджень фірмою «Агроліс» та зверталась з проханням отримання щебеню для облаштування вулиці поблизу якої проживає. Очільник Богуславщини повідомив про те, що ліси сіл, які ввійшли до Богуславської ОТГ ще не знаходяться на балансі міської ради але вже було звернення міського голови стосовно даного питання. На даний момент Вячеслав Михайлович порадив фіксувати випадки незаконної вирубки, телефонувати до правоохоронних органів, телефонувати в.о. сільського голови і навіть можна йому особисто, адже поки не відбулася інвентаризація та не підписані акти передачі на баланс ОТГ, «Агроліс» здійснює неправомірні дії.  Також присутні були запрошені на день села, яке жителі Розкопанець святкуватимуть 30 серпня.

MyCollages

Звернення міського голови Вячеслава Дяченка до начальника філії "Миронівського районного дорожнього управління" ДП "Київське обласне дорожнє управління" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Донченка Анатолія І.щодо обслуговування, утримання дороги та покосу трави на узбіччі траси Н - О1 Київ - Знам'янка, яка знаходиться в межах Богуславської територіальної громади.

 viber 2019 08 16 11 07 26

logo