http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Новини Міськради

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

За результатами роботи Богуславської міської територіальної виборчої комісії від 13.03.2017 р. була винесена Постанова на засідання сесії Богуславської міської ради щодо заміщення депутата Богуславської міської ради VII скликання від Богуславської районної організації політичної партії «Рідне місто» в Богуславському районі - Рузевича Миколи Івановича,

в зв’язку з виконанням службових обов’язків в Збройних Силах України в зоні проведення АТО від 09 березня 2017 року, згідно письмової заяви про складання депутатських повноважень від 09 березня 2017 року, на кандидатуру Кравченка Віталія Миколайовича від Богуславської районної організації політичної партії «Рідне місто» в Богуславському районі.
Нагадаємо, що під час виборчої кампанії 2015р. Віталій Миколайович переміг в закріпленому за ним 5 окрузі, набравши 51 голос виборців, але зважаючи на нюанси виборчого законодавства депутатом став Карпенко Аркадій Олексійович, який теж балатувався на даний округ, хоча здобув лише 27 голосів виборців.

logo