http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Новини Міськради

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Новини Міськради

Від імені громади міста Богуслав висловлюю велику повагу та вдячність за підтримку і спільне проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій нашого рідного міста, який відбувався протягом 10-13 квітня, працівникам комунальних служб, державних установ міста та Всім небайдужим громадянам.

Окремо висловлюю щиру подяку колективам викладачів та студентам КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького», ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», «Богуславський інформаційний центр», вихованцям і викладачам Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, учням і вчителям шкіл, дошкільних закладів міста Богуслава  і всім небайдужим жителям, за їх активну участь у суботнику, а керівникам вищезгаданих закладів - за їх організаційну роботу та підтримку у проведенні заходу.

Ще раз дякую за небайдуже ставлення до благоустрою нашого рідного міста Богуслава. Сподіваюся, що і в майбутньому ми зможемо розраховувати на Вашу допомогу та співучасть у проведенні заходів з благоустрою.

Водночас закликаю жителів і гостей міста Богуслава підтримувати належний санітарний порядок і утримувати наше місто чистим і красивим. Зазначу, що роботи з благоустрою продовжуватимуться протягом квітня місяця 2018 року, а тому просимо всіх бути небайдужими та долучатися до спільної праці за для нашого міста.

Квітучі дерева, нові ліхтарі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому. Найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем та керівниками підприємств, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати.

Завжди пам’ятайте, що чистота і порядок в місті залежить від кожного з нас!

З вдячністю і повагою,

міський голова   В.М.Дяченко         

 

Шановні жителі Богуславщини!

 Сердечно вітаю Вас із світлим Воскресінням Христовим!

Нехай великодні дні наповнять ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Міцного вам здоров’я, святкового настрою, добра й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях. Хай Бог оберігає вас і ваших близьких від лиха, а Світле Христове Воскресіння принесе для України мир.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги для нових звершень на благо нашого міста та всієї України.

З повагою міський голова В.Дяченко

  2 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  відвідав з робочою поїздкою м.Богуслав, де ознайомився з роботою підприємств легкої промисловості. Супроводжували високопосадовця в. о. Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан, перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, радники Прем’єр-міністра України, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, перший заступник голови Андрій Анісімов, президент-голова правління  Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  Віра Рогова, , голова райдержадміністрації Ірина Старенька, заступник голови районної ради Анатолій Резніченко, міський голова Вячеслав  Дяченко та інші.

08.09.2017р. об 11:00 в залі засідань БМР буде проводитись нарада з фахівцями та представниками громадського активу міськради з питань міжнародної програми "Угода мерів" та пов'язаних з її виконанням завдань з енергоефективності та технічного стану будинків та споруд міста, а також надання інформації по ЕСКО (Енергосервісним) - контрактам.

Окремо буде розглянуто питання по державній програмі "Чиста вода".

Богуславська міська рада інформує про проведення громадських обговорень підготовленого спільною робочою групою проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад, яке відбудеться 16 серпня 2017 року з 14.00 год. в приміщенні зали засідань міської ради за адресою: м.Богуслав, вул.Шевченка,40.


Повідомляємо, що відеозаписи засідань ради та виконавчого комітету публікуються на нашому Youtube-каналі за адресою 
https://www.youtube.com/channel/UCqK8d_BtmLFX69nMQ2iXWGA

З повагою, секретар Богуславської міської ради                                                                                            Смоляр Ю.В.

За результатами роботи Богуславської міської територіальної виборчої комісії від 13.03.2017 р. була винесена Постанова на засідання сесії Богуславської міської ради щодо заміщення депутата Богуславської міської ради VII скликання від Богуславської районної організації політичної партії «Рідне місто» в Богуславському районі - Рузевича Миколи Івановича,

Підставою для написання даної статті заява депутата Богуславської міської ради від політичної партії «Рідне місто» Рузевича Миколи Івановича.
Виконуючи свій громадянський обов’язок, Микола Іванович пішов добровольцем на передову, написавши рапорт за власним бажанням задля збереження територіальної цілісності та незалежності нашої країни.

В 2016 році міським головою було ініційовано розроблення низки проектів спрямованих на покращення інфраструктурних об’єктів міста, створення комфортних умов перебування та проведення дозвілля як жителів, так і гостей міста.

Станом на 28.02.2017 року на замовлення виконавчого комітету Богуславської міської ради виготовлено проектно-кошторисні документації та отримано позитивні експертні висновки кошторисних частин проектів.

З метою подальшого впровадження розроблених проектів, міський голова Вячеслав Дяченко виходить з ініціативою до сесії Богуславської міської ради та направляє відповідне звернення-пропозицію до постійної депутатської комісії з питань  стратегічного розвитку та планування бюджету і фінансів,  регуляторної політики щодо внесення змін до рішення сесії міської ради №268-13-VII від 24.12.2015р. «Про міський бюджет на 2016 рік» та додатків  до нього, в яких вказані граничні розміри коштів необхідних для реалізації зазначених проектів.

Також повідомляємо попередньо, а саме рішенням сесії «261-13-VII до переліку об’єктів ввійшли вулиці 40 років Перемоги та Лісна, на які вже заплановано кошти. Найближчим часом робота по даних об’єктах буде розпочата.

logo