http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Новини Богуслава

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

На початку лютого 2017 року на землячка Коростіль Владислава за підтримки міського голови В.Дяченка взяла участь в конкурсній програмі IV  міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори Сцену». У вокальному конкурсі Влада посіла І місце, чим ми і пишаємось та вітаємо юнуспівачку.

Останні події, що відбуваються в нашому місті, зокрема в міській раді, не залишають байдужим нікого, хто вболіває за долю Богуслава, його економічну та політичну незалежність. Бажаючи отримати владу, деякі представники політичних сил не нехтують жодними засобами боротьби.

Роз'яснення голови міської ради, Дяченка Вячеслава Михайловича, щодо робіт на руслі річки Рось в районі дитячого пляжу і мосту.

14 грудня 2016 року в рамках проекту «ЄС: Вибір молодого покоління» та реалізації Міжнародної освітньої програми «Освітні мости з Україною», які проходить за ініціативи та сприяння Міністерства освіти та науки України, Представництва Європейського Союзу в Україні, наше місто відвідали координатор Східного партнерства GWSH в Україні, керівник проекту «Освітні Мости – побудуймо разом»,

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo