http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

У січні 2017 року міський голова Вячеслав Дяченко провів робочу зустріч з президентом української будівельно-інвестиційної компаній «Укрбудінвест», заслуженим будівельником України, героєм Чорнобиля, академіком Академії будівництва України – Сєнькіним Віталієм Івановичем, директором науково-виробничої фірми «Мостобудсервіс», експертом, членом техради ДА «Укравтодор», почесним дорожником -  Павленком Віктором Андрійовичем та іншими членами делегації. Основна мета зустрічі – проведення обстеження мосту через р. Рось в місті (на ділянці шляху вул. Шевченка – вул. Острів) на предмет аварійності та визначення потреби проведення капремонту споруди.

В результаті засідання, компанією «Укрбудінвест» до виконавчого комітету Богуславської міської ради було надіслано проект договору та технічну документацію на виконання робіт з експертного обстеження експлуатаційного стану та виготовлення паспорту споруди, який на сьогодні відсутній. Загальна вартість робіт складає - 198 636, 15 грн.

Дане питання буде внесено до порядку денного чергового засідання сесії Богуславської міської ради для виділення коштів на зазначені цілі. В разі позитивного вирішення питання, наступним етапом буде виготовлення проектної документації з капремонту або реконструкції мосту та, звернення до депутатів Верховної Ради України, міністерств та відомств щодо фінансування даного об’єкту.

logo