http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

14 грудня 2016 року в рамках проекту «ЄС: Вибір молодого покоління» та реалізації Міжнародної освітньої програми «Освітні мости з Україною», які проходить за ініціативи та сприяння Міністерства освіти та науки України, Представництва Європейського Союзу в Україні, наше місто відвідали координатор Східного партнерства GWSH в Україні, керівник проекту «Освітні Мости – побудуймо разом»,

кандидат економічних наук, доцент Валентина Унинець-Ходаківська, ректор Верхньосілезького економічного університету ім. В. Корфантого у м. Катовіце (GWSH), Польща, професор, доктор Криштоф Шафларські (Krzysztof Szaflarski), професор Верхньосілезького економічного університету ім. В. Корфантого у м. Катовіце (GWSH), Польща, доктор Стефан Дирка (Stefan Dyrka). Зустріч відбулася на базі Богуславської спеціалізованої школи №1. На дану подію були запрошені голова Богуславської районної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, голова Богуславської районної ради Замирайло Володимир Миколайович, міський голова Дяченко Вячеслав Михайлович, начальник відділу освіти Богуславської РДА Поліщук Оксана Василівна, представники педагогічного колективу навчальних закладів міста, старшокласники та їхні батьки.
Гості з Польщі детально та змістовно ознайомили присутніх з особливостями навчання у презентованому навчальному закладі, представили фахові спеціальності, програми, курси, співробітництво з корпораціями.
По закінченню, учасники зустрічі, а саме Богуславська СШ №1, Богуславська ЗОШ №3 та Верхньосілезький економічний університет підписали двосторонні угоди, згідно яких сторони можуть обмінюватися учнями, педагогами та мають право на оформлення безкоштовної візи для виїзду до Польщі.
Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті університету:http://www.gwsh.pl/

logo