http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

На позачергове засідання сесії Богуславської міської ради винесено ряд питань, які саме можна переглянути на офіційному сайті - http://boguslavmrada.gov.ua/index.php/en/dokumenty-bmr/rozporiadzhennia-miskoho-holovy/rozporiadzhennia-po-radi/1462-rozporiadzhennia-po-radi-13-vid-20082019-roku-pro-sklykannia-tretoi-sesii-bohuslavskoi-miskoi-rady. Депутатам було запропоновано проголосувати за зміни до бюджету в зв'язку з тим, що потрібно виділити кошти ( в сумі 50 тис.грн.) для створення належних умов в майбутньому приміщенні ЦНАП. Після доповіді Захарченко А.В. (начальника відділу адміністративних послуг Богуславської міської ради) присутні підтримали дану пропозицію. Невеличку дискусію викликало обговорення питання - звернення до Богуславської районної ради щодо передачі до комунальної власності Богуславської міської ради об’єктів освіти і культури. Більшістю голосів звернення було підтримано, так як і звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Державної екологічної інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі, Київської області. (Петиція - https://petition.president.gov.ua/petition/66586).
В питанні різне прозвучала пропозиція Плагун Галини Анатоліївни звернутись до відповідних органів щодо зниження тарифів на електроенергію.
Детальне відео можна переглянути на офіційному ютуб сайті після повного завантаження - https://www.youtube.com/watch?v=5ra_wOND9jI

456

logo