http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Актуально

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

Актуально

19 вересня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради. На засіданні розглядались питання роботи виконкому на IV квартал 2019 року. Погодили такі дати: 17 жовтня, 21 листопада та 19 грудня. Представники КП БМР «Богуславблагоустрій» прозвітували про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, придбання відсіву піску та солі. За дорученням Дяченка В. М., в.о. старост спільно з КП БМР «Богуславблагоустрій» мають розробити графік розчистки вулиць в селах, які входять до ОТГ та укласти договір з громадянами, які мають бажання та відповідну техніку і за грошову винагороду в зимовий період зможуть надавати послугу розчистки вулиць. Також виконавчий комітет розглянув ряд таких питань, як надання дозволу на використання ґрунтової дороги, внесення змін до договорів найму на квартири житлового фонду, взяття громадян на чергу квартирного обліку та зміни в черзі, надання дозволу на проведення проектно-вишукувальних робіт по реконструкції системи газопостачання та електропостачання квартир в багатоквартирних будинках…
Розглянули електронну петицію щодо облаштування додаткових зупинок громадського транспорту. Про те, що вирішили по даному питанню, детальніше можна дізнатись з відео - https://www.youtube.com/watch?v=mA00H7xzV7g
Також перший заступник міського голови Лелека Ю. М. розповів присутнім про необхідність капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Шевченка - https://www.youtube.com/watch?v=vAavzWnibCY

886044 300

 

Богуславщину з робочим візитом відвідав голова Київської обласної державної адміністрації - Михайло Бно-Айріян. Представники Богуславської міської ради теж мали змогу поспілкуватись з очільником області.

34

14.09.2019. - День фізичної культури та спорту в Україні. Киданівський СБК і бібліотека долучились до святкувань та провели з дітьми і батьками спортивні конкурси: стрибки в мішках, конкурси зі скакалкою та м‘ячем (який подарував голова Богуславської ОТГ). Завершились святкування спільним готуванням печеної картоплі та смаженням сосисок і сала.

02099

16 вересня відбувся виїзний прийом Дяченка В. М. з жителями с. Розкопанці. Розпочався він з відвідин місцевого ФАПу. Фельдшер Петруненко Людмила Володимирівна розповіла про проблеми, які потрібно вирішити та з великою вдячністю згадала про громадян, які долучились до ремонту приміщення ФАП (Карлаш Олексій, Тарасенко Вадим, Яцюченко Олександр, Іванченко... та інші не байдужі жителі та підприємці с. Розкопанець). Відвідав Вячеслав Михайлович школу та садок де поспілкувався з дітлахами, поцікавився їхніми успіхами в навчанні та оглянув приміщення і умови в яких навчаються та граються діти.
Розкопанчани звернулись до голови ОТГ з проханням посприяти в облаштуванні зупинки на вулиці Піщана, проблемним залишається сміттєзвалище та вивіз сміттєвих відходів з дворів селян, по вулиці Іванівка дорожнє покриття не завершили до кінця.
Питання утилізації сміттєвих відходів з дворів голова запропонував вирішити шляхом надання трактора з причепом, який 1 раз в місяць буде проїджати основними вулицями села. Графік і найменування вулиць сільська рада розмістить в інформаційному куточку. Стосовно вулиці Іванівка в телефонному режимі вдалося з'ясувати, що 19 вересня буде сесія Київської обласної ради де й можливо вирішиться дане питання, адже дорога робилась за рахунок співфінансування з обласного бюджету. Присутній керівник КП БМР "Богуславблагоустрій" Харченко В.В. та працівник Київобленерго оглянувши вулиці запланували продовжити роботи по освітленню 18 вересня. Також гарячою була дискусія жителів вулиці Кільцева. Канава яка була колись створена для відведення води на даний час засипана, деякі мешканці вулиці своїми новобудовами вийшли за встановлені межі, матеріали які потрібні для будівництва довгий час знаходяться на території вулиці. Всі ці проблеми спричинили те, що під час дощу весь бруд, сміття, каміння летить кожному з жителів цієї вулиці в двір. Тому міським головою вирішено разом з працівниками відділу землеустрою та житлово - комунального господарства здійснити перевірку актів, де зазначено межі кожного господарства. Місцева активістка Ксендзюк Тетяна провела невеличку екскурсію по вулицях Крутий спуск та Росьова, де показала проблемні ділянки, неосвітлені куточки, захаращені садиби та вибоїни на дорогах. Керівникові КП БРМ "Богуславблагоустрій" було доручено проконтролювати заміну ліхтарів, здійснити обрізку аварійних дерев, поремонтувати дитячу качелю та допомогти закріпити бійцівську грушу в місцевій школі.
Відео - матеріали з зустрічі можна переглянути на офіційному ютуб каналі Богуславської міської ради та в фейсбук спільноті Богуславська міська рада.https://www.youtube.com/watch?v=L3zeyx4CQuE

020898

 

Виїзний прийом в с. Біївці 17.09.19 р.був проведений першим заступником міського голови Лелекою Юрієм Михайловичем. Спочатку заступник об'їхав вулиці, які після попереднього виїзного прийому мали підсипати щебнем та проконтролював здійснення даного процесу. На саму зустріч прийшли лише 2 небайдужі жительки села але переймалися вони багатьма питаннями. Кукла Галина Михайлівна цікавилась святкуванням Дня села, адже 2 роки вже не святкують. Науменко Валентина Федорівна попросила перевірити освітлення біля її будинку по вул. Вербова. Також по вул. Вербова та Загребельна постійно вибиває світло, про це повідомляли Київобленерго вже під час минулого виїзного прийому. Юрій Михайлович знову зателефонував та попросив вирішити дане питання. Святкування дня села перший заступник спільно з в.о.старости вирішили перенести на більш теплу пору року. Рішенням 4 сесії Богуславської міської ради були внесені зміни до рішення 44 сесії Біївецької сільської ради " Про сільський бюджет на 2019 рік" із збільшенням його на 90 тис.грн.за рахунок коштів, які економляться в сільському бюджеті на виплаті заробітної плати в.о. старости. Частину цих коштів заплановано використати на проведення вуличного освітлення по вулицях Микичена та Молодіжна. Відвідав заступник вул. Зелений Яр де Миргородський Петро Михайлович попросив засипати камінцями частину вулиці на якій зупиняється автолавка та сходяться 2 вулиці, адже в дощову пору року в цьому місці води по коліна. Вирішено зробити обрізку дерев в тих місцях де вони зовсім закривають ліхтарі та встановити ще додаткове освітлення. По вул. Глибока завезені на купи камінці, залишилось направити їх на місце призначення. (прохання з попереднього виїзного прийому). Також за погодженням з начальником відділу освіти Поліщук О. В.зі школи були забрані 8 парт та 16 стільців і надані в користування Центру дитячої та юнацької творчості м. Богуслав.

0208

Висловлюємо щиру подяку всім, хто прийняв участь в організації та проведенні святкування 987 - ї річниці нашого славного міста. А саме:
викладачам та студентам КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя - Левицького", працівникам Центру дитячої та юнацької творчості, працівникам Богуславського будинку культури, педагогам та вихованцям Богуславської школи мистецтв, учасникам та керівнику гурту "Спалах", викладачам Богуславського вищого професійного училища сфери послуг,та Державного навчального закладу "Богуславський центр професійно - технічної освіти", працівникам Богуславського РС - ГУ ДСНС України у Київській області та Богуславське відділення поліції, працівникам медичної сфери, працівникам Богуславського військового комісаріату, працівникам радіо Богуслав fm, колективу Fantasy day, операторам відео та фото зйомок, організаційному комітету Богуславської міської ради на чолі з Дяченком В. М.
Тільки разом ми зможемо зробити наше місто кращим!
Фото святкувань можна переглянути на фейсбук сторінці "Богуславської міської ради" -https://www.facebook.com/boguslavrada/

090909

За повідомленням Богуславського РС ДСНС на вулиці Соборна (біля гаражів) горить трав'яний настил. Шановні жителі міста, не забувайте, що  спалювання сухих рослинних залишків – небезпека для життя, здоров’я людини та навколишнього природного середовища. Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей. При згоранні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється майже 9 кг мікрочастинок диму. Дуже часто спалювання сухих рослинних залишків призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

1509968671 1502861816 c6edcde6f4172bdcdc1cc1d4c826495f

logo