http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Головна

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

/images/slide/slide_01.jpg
August 23, 2019

Позачергове 3 засідання

На позачергове засідання сесії Богуславської міської ради винесено ряд питань, які саме можна переглянути на офіційному сайті - http://boguslavmrada.gov.ua/index.php/en/dokumenty-bmr/rozporiadzhennia-miskoho-holovy/rozporiadzhennia-po-radi/1462-rozporiadzhennia-po-radi-13-vid-20082019-roku-pro-sklykannia-tretoi-sesii-bohuslavskoi-miskoi-rady. Депутатам було запропоновано проголосувати за зміни до бюджету в зв'язку з тим, що потрібно виділити кошти ( в сумі 50 тис.грн.) для створення належних умов в майбутньому приміщенні ЦНАП. Після доповіді Захарченко А.В. (начальника відділу адміністративних послуг Богуславської міської ради) присутні підтримали дану пропозицію. Невеличку дискусію викликало обговорення питання - звернення до Богуславської районної ради щодо передачі до комунальної власності Богуславської міської ради об’єктів освіти і культури. Більшістю голосів звернення було підтримано, так як і звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Державної екологічної інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі, Київської області. (Петиція - https://petition.president.gov.ua/petition/66586).
В питанні різне прозвучала пропозиція Плагун Галини Анатоліївни звернутись до відповідних органів щодо зниження тарифів на електроенергію.
Детальне відео можна переглянути на офіційному ютуб сайті після повного завантаження - https://www.youtube.com/watch?v=5ra_wOND9jI

456

August 23, 2019

З Днем Незалежності!

167

August 23, 2019

З Днем Державного Прапора!

999

August 23, 2019

Засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради. На порядок денний було винесено ряд питань, які  можна переглянути на офіціному сайті Богуславської міської ради - http://boguslavmrada.gov.ua/index.php/en/rishennia-vykonkom/366-9-zasidannia-2022/poriadok-dennyi.
На засіданні найдовше обговорювались питання щодо розгляду електронної петиції на встановлення в м. Богуславі громадських бюветів. Кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку. Детальніше про дану ситуацію можна переглянути на відео - https://www.youtube.com/watch?..., https://www.youtube.com/watch?....
Також щодо петиції на облаштування громадських зупинок дуже змістовну відповідь дав Вартилецький Олександр Васильович та перший заступник міського голови Лелека Юрій Михайлович - https://www.youtube.com/watch?....
В кінці засідання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Янушевич Євген Євгенійович привітав присутніх з державним святом та від імені в.о. старости села Киданівка - Зорича Бориса Григоровича запросив на святкування Дня села, яке жителі с. Киданівка відзначатимуть 24 серпня.

August 23, 2019

Засідання комісії

На засіданні комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології, та охорони навколишнього середовища, та взаємодії з учасниками АТО розглядались питання про виділення матеріальної допомоги громадянам, які звертались з заявами та питання затвердження комплексної програми підтримки учасників АТО (ООС), членів їх сімей - мешканців Богуславської ОТГ та надання матеріально - технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в зоні АТО (ООС) на 2019 - 2022 роки.
З початку проведення антитерористичної операції та операції об'єднаних сил в районі здійснюється робота щодо всебічного соціального супроводу та ефективного вирішення проблемних питань учасників АТО (ООС), членів їх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців.
Програму розроблено з урахування пропозицій громадських організацій та звернень ветеранів АТО (ООС).
Наявність такої програми дозволяє забезпечити матеріальною допомогою учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО (ООС), які знаходяться в складних життєвих обставинах. Забезпечити заходи щодо вшанування та увіковічення пам'яті загиблих Героїв АТО (ООС) Богуславського району.
Комісія вивчила дані звернення і надала їх для розгляду на сесію.

987

August 22, 2019

Реконструкція освітлення центральної частини міста

Спеціалісти продовжують реконструкцію освітлення центральної частини міста.

126

August 22, 2019

Ремонтні роботи

Працівниками КП БМР "Богуславблагоустрій" проведені ремонтні роботи в центрі міста (пофарбовано лавочки та здійснено чищення фонтану)

125

logo