http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Головна

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

/images/slide/slide_01.jpg
April 24, 2019

Повідомлення Богуславського РП "Київобленерго" від 24.04.2019 року.

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 24.04.2019 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав

07 травня 2019 року в період з 08.00 до 17.00 год.: 

- вул. Любові

- вул. Виноградна

- вул. Зоряна

- вул. 8 Березня

April 22, 2019

Повідомлення Богуславського РП "Київобленерго" від 22.04.2019 року.

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 22.04.2019 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав

03 травня 2019 року в період з 08.00 до 17.00 год.: 

- вул. Лермонтова

-пров. Лермонтова

-пров. Пушкіна

April 19, 2019

День довкілля

ОСЬ ТАК ПРАЦІВНИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗУСТРІЛИ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Сьогодні 19 квітня 2019 року виконавчим комітетом Богуславської міської ради з ініціативи міського голови Вячеслава Дяченка було проведено прибирання міста до Дня довкілля для забезпечення благоустрою, чистоти та порядку, створення умов сприятливих для життєдіяльності мешканців.

Зокрема проводилося прибирання території «Казкове містечко», а саме: видалення підліску, захаращень, прибирання території від сміття.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися та прийняти учать у  «Загальноміському суботнику» до Дня довкілля в рамках проведення в місті Богуслав двомісячника чистоти та порядку.

Не будьте байдужими! Зробимо разом наше місто чистим, адже благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів.

den dovkilla

MyCollages 2

den dovkilla3

 

April 17, 2019

Повідомлення

0 02 05 2276b8678bc221cbd0a9cf9c1b334ed3fe6f664ecded877b0aebc72cc009dcab 4fa90e69

До виконавчого комітету Богуславської міської ради надійшло звернення від ФОП «Кузьменко І.І.», щодо  проведення робіт з обстеження димових та вентеляційних каналів в місті Богуслав з 17.04.2019 р.

Міськвиконком повідомляє що кожен житель міста (власник помешкання) на власний розсуд приймає рішення щодо обстеження димових та вентеляційних каналів. Дані дії не є зобов’язальні.

 

Роз'яснення з питань перевірки димових та вентиляційних каналів

Роз'яснення з питань застосування норм, які регламентують надання послуг з перевірки димових і вентиляційних каналів

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 08.0.2015 № 674/27119, затверджено Правила безпеки систем газопостачання (далі-Правила).

Відповідно до пункту 6.1 глави 6 розділу V Правил та безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

Частиною другою статті 17 Закону України «Про захист прав споживачів» визначено, що споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час. Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту.

Власник має право самостійно вибирати спеціалізовану організацію, яка буде залучатись до проведення зазначених робіт та не зобов’язаний допускати до власного помешкання представника спеціалізованої організації, якщо пропоновані ним послуги з перевірки димових і вентиляційних каналів громадянином не замовлялись.

Правилами не передбачено припинення постачання природного газу до помешкання споживача у разі, якщо у споживача відсутній акт перевірки і прочищення димових і вентиляційних каналів.

Відповідно до пункту 3.2 розділу ІІІ Правил власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

Згідно з пунктом 3.3 розділу ІІІ Правил власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Звертаємо увагу громадян, що дії представників спеціалізованих організацій, які мають дозволи на виконання робіт з перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів, у разі, якщо споживач (громадянин) не викликав їх, є протизаконним та такими, за вчинення яких Кримінальним кодексом України передбачено настання кримінальної відповідальності.

З огляду на зазначене, у разі появи до помешкання представників спеціалізованих організацій, які мають дозволи на виконання робіт з перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів, послуги якої споживачем (громадянином) не замовлялися, та який шляхом шантажу почне вимагати кошти за акт перевірки необхідно: 

— записати дані про представника організації (прізвище, ім'я, по батькові, посаді, назву організації), модель і номер автомобіля (у разі його наявності). При цьому, за можливістю, запросити сусідів у свідки;

— повідомити у Богуславське відділення поліції Миронівського відділу ГУНП про шахрайські дії осіб, які намагаються шантажем потрапити до помешкання для прочищення димових та вентиляційних каналів.

April 17, 2019

Повідомлення Богуславського РП "Київобленерго" від 17.04.2019 року.

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 17.04.2019 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав

26 квітня 2019 року в період з 08.00 до 16.00 год.: 

- вул. Вишнева

- вул. Святогірська

- вул. Тиха

- вул. Нагірна

- пров. Нагірний

- вул. Мальовнича

April 17, 2019

Привітання до Дня працівника пожежної охорони

      З професійним святом, Днем працівника пожежної охорони, вітаю всіх вогнеборців нашого міста!

      Шана сміливим, самовідданим рятувальникам, які щодня ризикують життям, щоб захистити від полум’я людей, природу, пам’ятники культури, історичні, спортивні об’єкти. Вдячний за вашу сміливість і служіння на благо міста!

      Бажаю вам нових сил та наснаги, міцного здоров’я, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень у вашій нелегкій професії.

      Щастя та добра вам і вашим сім’ям. 

З повагою міський голова                                                                                                                        В.М. Дяченко

pozharnye

April 15, 2019

Змагання з волейболу на кубок міського голови

   13 квітня 2019 року у спортивних залах КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя - Левицького» та Богуславської спеціалізованої школи №1 відбулися міжобласні змагання з паркового волейболу серед дівчат у двох вікових категоріях: U-16 та 18 + на кубок міського голови. З вітальними словами до присутніх звернулися: перший заступник міського голови Лелека Ю.М. та в.о. директора КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя - Левицького» Смакота Л.В.

    В змаганнях взяли участь 8 команд з Черкаської, Київської , Житомирської обл. та з м. Києва. 

   Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої.

   До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. 
Перші місця в обох вікових категоріях здобули команди м. Богуслава.

   Переможці та призери були нагороджені грамотами та кубками. Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо усім продуктивних тренувань, нових високих досягнень та сильного командного духу!

    Так була започаткована чергова подія в нашому місті з надією та впевненістю, що турнір стане традиційним та щорічним.

DSC 0318

DSC 0320

DSC 0325 

DSC 0566 

logo