http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Головна

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

/images/slide/slide_01.jpg
August 22, 2019

Реконструкція освітлення центральної частини міста

Спеціалісти продовжують реконструкцію освітлення центральної частини міста.

126

August 22, 2019

Ремонтні роботи

Працівниками КП БМР "Богуславблагоустрій" проведені ремонтні роботи в центрі міста (пофарбовано лавочки та здійснено чищення фонтану)

125

August 22, 2019

Святкування Дня прапора і Дня Незалежності в Киданівці

Киданівський СБК спільно з бібліотекою почали підготовку до святкування Дня Прапора і Дня Незалежності України. 21.08.2019.працівники організували конкурс малюнків "Моя країна-Україна".

124

August 22, 2019

Відзначення дня Державного прапора

За повідомленням Голови Київської Обласної Державної Адміністрації Михайла Бно – Айріяна про відзначення дня державного Прапора України та 28 – ї річниці незалежності України запрошуємо до участі в урочистостях, що відбудуться 24.08.2019 р. в м. Київ. Також відповідно до указу Президента України від 19.07. 2019 №513 «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України» визначено низку завдань з метою гідного відзначення даного свята, зокрема формат і зміст заходів з нагоди Дня Незалежності України повинні бути спрямовані на позитивний суспільний резонанс, максимально сприяти консолідації суспільства, утвердженню у громадян гордості за свою державу, її героїв та символи.
У підготовці та проведенні заходів пропонується використання провідного меседжу: «Ми різні, але ми єдині», також у декораціях святкових заходів, одязі їх активних учасників рекомендується використання білого кольору, що символізуватиме урочистість, чистоту і оновлення.

234

August 22, 2019

Повідомлення Богуславського РП "Київобленерго" від 22.08.2019 року

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 22.08.2019 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав 30 серпня  2019 року в період з 08.00 до 17.00 год.: 

-вул.Корсунська

-вул.Ручейна

-вул.Нова

-вул.Виноградна

-пров.Виноградний

-вул.Берегова

-вул.Любові

August 22, 2019

Виїзний прийом в селі Хохітва

Шановні жителі с. Хохітва!
27 серпня 2019 року з 09.00 до 12-00 години в с. Хохітва по вул. Шевченка, 4 буде проводитись особистий виїзний прийом громадян міським головою Дяченком В.М.

August 22, 2019

Засідання комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, під час якої розглядались питання включені в порядок денний сесії, такі як:

  • Про надання згоди щодо участі в проекті Міністерства внутрішніх справ «Поліцейський офіцер громади»;
  • Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України,Генеральної прокуратури України, Державної екологічної інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі,Київської області.
  • Про звернення до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року» від 21 квітня 2011 року No 3268-VI
  • Про звернення до Президента України, щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі, Київської області.
  • Про надання Міністерству екології та природних ресурсів України зауважень та пропозиційдо планованої діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Рутил-Ільменітова Компанія», обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Єдине питання від якого утримались депутати комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики,  було про внесення змін до бюджету.  Адже за умовами програми  U-LEAD WITH EUROPE для створення ЦНАП з міського бюджету потрібно виділити 50 тис. грн. для створення певних норм приміщення, яке прописано в умовах створення ЦНАП.

logo