http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

/images/slide/slide_01.jpg
травня 22, 2018

Зустріч з Святійшим Патріархом Київським і всієї Русі України Філаретом

Святійший Патріарх Філарет

очолив богослужіння  у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі

     22 травня 2018 року, в день відзначення Перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських до італійського міста Бар, а також 10-ліття з нагоди освячення оновленого Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет здійснив архіпастирський візит у місті Богуслав, де провів святкове богослужіння.

     На в’їзді до міста Патріарха зустрічали намісник монастиря ігумен Арсеній (Пожарний), депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко, міський голова Богуслава Вячеслав Дяченко, заступник міського голови Станіслав Хоменко, голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло та діти, які піднесли в знак поваги та пошани запашний коровай.

     До святкового богослужіння у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі, яке очолив  Святійший Патріарх Філарет долучилися запрошене духовенство з богуславського благочиння та чимало вірян міста.

     На запричасному Святійший Патріарх Філарет звернувся до віруючих з вітальним словом проповіді, в якій розкрив зміст свята перенесення мощей святителя Миколая. По завершенні Божественної літургії Предстоятель Київського Патріархату окропив присутніх святою водою.

травня 18, 2018

День пам’яті жертв політичних репресій в Україні

    Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 року № 431, щороку, у третю неділю травня, відзначається День пам’яті жертв політичних репресій в Україні.

    Цей національний пам’ятний день проводиться з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь яких проявів насильства проти людства.

    Цьогоріч вшановування пам'яті політрепресованих припадає на 20 травня.

  Пропонуємо керівникам установ, закладів, підприємств 20 травня 2018 року приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах. Обмежити проведення розважальних заходів.

травня 17, 2018

День вишиванки

     День вишиванки – відносно нове свято, яке досягло міжнародного значення і проводиться в третій четвер травня. В 2018 році воно припадає на 17 травня. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та єднання багатонаціонального українського народу, а символ традиційне національне вбрання – вишиванка. Щоб долучитися до святкування, достатньо вдягти в цей день вишиванку на роботу, навчання чи прогулянку.

    Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь - зв’язок, що не переривається віками. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

   Місто Богуслав також долучилося до святкування Дня вишиванки, на прощі Ярослава Мудрого відбулося грандіозне дійство, лунали чудові запальні пісні, танці, показ моди та багато іншого.

   Тож одягайте частіше вишиту сорочку і відчувайте, як вона дає вам  снаги і здоров’я, краси і ніжності.

травня 15, 2018

Повідомлення про намір КП БМР “Богуславводоканал”

Повідомлення про намір КП БМР “Богуславводоканал” здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

  КП БМР “Богуславводоканал” інформує про намір здійснити зміну тарифів на  послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для окремих категорій споживачів.

  Так, з 1 червня  2018 року планується ввести в дію наступні тарифи:

1. Для І групи споживачів (населення) тарифи зростуть на 70,57% та становитимуть:

- водопостачання: за 1 м3 питної води – 16,56 грн. (з ПДВ)

- водовідведення: за 1 м3 стічних вод – 26,10 грн. ( з ПДВ)

2.Для ІІ та ІІІ групи споживачів (бюджетні установи та організації; госпрозрахункові підприємства) тарифи зростуть на 23,01% на становитимуть:

- водопостачання: за 1 м3 питної води – 16,74 грн. (з ПДВ)

- водовідведення: за 1 м3 стічних вод -  27,90 грн. ( з ПДВ)

  Необхідність підвищення діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення пов'язана з різницею між фактичною собівартістю та затвердженими тарифами. Дана ситуація обумовлена рядом об'єктивних причин, зокрема:

- зростанням витрат на виробництво в результаті інфляційних процесів по відношенню до розміру витрат, врахованих в розрахунку діючих тарифів;

- зростанням вартості основних складових тарифу:

  • електричної енергії,
  • хімічних реактивів,
  • паливно-енергетичних та мастильних матеріалів,
  • інших матеріальних ресурсів,
  • мінімальної заробітної плати,
  • соціальних відрахувань.

  Крім того, причиною високої собівартості послуг водопостачання та водовідведення є незаконне використання послуг недобросовісними споживачами.

  Незважаючи на підвищення тарифів, для ІІ та ІІІ груп споживачів з 01.09.2017 р., тарифна діяльність КП БМР «Богуславводоканал» за 2017 рік виявилася збитковою. Рівень рентабельності за 2017 рік становив  -14,76%. Основними причинами даного становища є:

  • затвердження збиткового тарифу для І групи споживачів послуг, що в цілому за 2017 рік завдало збиток в розмірі 1 036,0 тис. грн., оскільки питома вага даної групи в споживані становить близько 81% за 2017 р. З них відшкодовано Богуславською міською радою 576,0 тис. грн..
  • специфіка доступу до житла, інших об’єктів нерухомого майна для технічного обслуговування, перевірки показників, виявлення незаконних підключень, повірки приладів обліку, що дає змогу споживачам зловживати обсягами комунальної послуги.
  • суттєве зростання рівня цін на основні складові тарифу (табл.2).

 Таблиця 2.  Динаміка  зростання  цін  основних  складових  тарифу

Складові  тарифу

Одиниця виміру

Вартість (з ПДВ) за період

%  зростання

квітень 2017 р.

квітень 2018 р.

Дизельне паливо

л

20,49

24,50

19,6

Бензин (А-92)

л

22,10

26,00

17,6

ГАЗ (скраплений)

л

11,46

12,50

9,1

Електроенергія

кВт/год

1,77

2,13

20,3

Гіпохлорит натрію

кг

9,90

15,00

51,5

Сульфат алюмінію

кг

5,85

6,00

2,6

Рентна плата

грн./квартал

2,3

18,3

795,6

Заробітна плата

грн./міс.

258 197,83

330 008,11

27,8

ЄСВ, (22%; 8,41%)

грн./міс.

54 754,78

70 140,99

28,1

   Вже за результатами тарифної діяльності нашого підприємства за І квартал 2018р. підприємство має 479 тис. грн. збитку

  Отже, як бачимо, подальша діяльність КП БМР «Богуславводоканал» неможлива без затвердження нового тарифу на послуги з водопостачання, водовідведення, так як діючи тарифи не відшкодовують планової собівартості. Збиткова діяльність приводить до зменшення фінансових ресурсів. Зношені водопровідні та водовідвідні мережі вимагають проведення капітальних ремонтних робіт та повної реконструкції та заміни.

  Таким чином діючі тарифи на послуги не можуть виконати свого економічного призначення і відшкодувати підприємству кошти затрачені на постачання тарифних послуг.

  Зауваження та пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: 09701, Київська область, м.Богуслав, вул. Шевченка, 40; e-mаil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА щодо розрахунку

Розрахунок планованої  собівартості та тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення по  КП  БМР  "Богуславводоканал" на  2018 рік

Адміністрація КП БМР «Богуславводоканал»

травня 11, 2018

Роботи по озелененню міста

  Нещодавно комунальним підприємством Богуславської міської ради «Богуславблагоустрій» були проведені роботи по озелененню міста, зокрема, облаштування кільцевої клумби на в’їзді в місто (вул. Шевченка, 103) та пагорба по вул. Шевченка (навпроти ДНЗ №1).

  Але, на жаль, з раніше облаштованої клумби навпроти ДНЗ №1 наступного ж дня вандали повиривали квіти, не залишивши практично нічого. Після виконаних робіт та докладених зусиль, нам дуже неприємно бачити знецінену працю та даремно витрачені бюджетні кошти.

  Дорогі жителі і гості міста, просимо бути небайдужими, берегти та не допускати руйнування місцевих красот, адже саме для Вас виконуються дані роботи по озелененню міста. Ми сподіваємося, що з Вашою допомогою збережемо результати здійснених робіт і недопустимо їх руйнування в подальшому.

травня 09, 2018

Зустріч з ветеранами Другої світової війни

   В День пам’яті та примирення - 8 травня, депутати Богуславської міської ради партії «Рідне місто» Олександр Чижевський та Арташес Татоян, заступник міського голови Станіслав Хоменко та працівники міськвиконкому відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни, які мешкають на території нашого міста, зокрема, Сологуба Сергія Купріяновича, Зозулю Надію Олексіївну, Кравченка Миколу Олександровича та Чуприну Лідію Гнатівну.
   Безмежна вдячність та низький уклін Вам, шановні ветерани за мирну блакить неба над нами, за вільну землю. Для кожного з нас Ви є взірцем мужності, любові в ім’я життя на землі.

квітня 27, 2018

Київобленерго інформує

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 27.04.2018 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав

10 травня 2018 року в період з 08.00 до 17.00 год.:

- вул. Корольова

- пров. Корольова

- пров. Ковалів

- вул. Шевченка (від готелю до маг. Росичі)

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

logo