http://joomlarulit.com

Головна

Logo Position

Місто

Новини

Склад ради

Документи

Жителям

Галерея

Головна

Пошук по сайту

(04561) 5-11-73

/images/slide/slide_01.jpg
липня 20, 2018

Ветеринарно-профілактичні заходи

      Богуславська районна державна лікарня ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє про проведення ветеринарно-профілактичних заходів проти сказу м'ясоїдних тварин (собак та котів) на території міста, а саме:

- По вул.Маяковського, пров.Польовому, вул.Польова і прилеглі вулиці і провулки -23.07.2018 року.

- вул.Садова, пров.Садовий, вул.Будівельна, вул.Озерна, вул.Грушевського, вул.Жуковський спуск та прилеглі вулиці і провулки -24.07.2018 року.

липня 20, 2018

Повідомлення Богуславського РП "Київобленерго" від 20.07.2018 року

Телефонограмою Богуславського РП "Київобленерго" від 20.07.2018 року повідомлено про відсутність електропостачання в м.Богуслав

31 липня 2018 року в період з 08.00 до 20.00 год.:

- вул.Миколаївська (від Пошти по № 27 включно)

- вул.Некрасова

- вул.Джерельна

- вул.Грушевського

 

липня 16, 2018

Вітання міського голови з Днем бухгалтера!

Шановні бухгалтери!

     16 липня по всій країні відзначається ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно значну роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

     Важливість вашої праці важко оцінити, адже без досвідченого і грамотного бухгалтера не може обійтися жодне підприємство, установа та організація. Від якісної і відповідальної роботи бухгалтерії залежить їх стабільна робота, адже бухгалтери тримають на контролі не тільки всі доходи і витрати, а й  своєчасність здачі звітів в податкові органи, виплату заробітної плати працівникам та багато іншого. 

     Прийміть найщиріші вітання  та побажання, успіхів у професійній діяльності, міцного здоров'я, благополуччя, матеріального статку, добробуту, професійних успіхів та кар’єрного росту, а також щоб у вас завжди сходився баланс!

З повагою міський голова Вячеслав Дяченко

15314831635b48941be0457

липня 10, 2018

Ремонт спортивного майданчика з штучним покриттям по вул.Миколаївська,94

      Продовжуються роботи зі встановлення спортивного майданчику з комплектами спортивного обладнання та технологічних комплектуючих (для облаштування спортивних майданчиків з синтетичним покриттям), який було придбано за рахунок коштів обласного бюджету.

     Загальна сума робіт згідно проектно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт спортивного майданчика з штучним покриттям по вул.Миколаївська,94 у м.Богуслав Київської області», яка затверджена на реконструкцію стадіонна, становить 488,856 тис.грн, кошти виділені з міського бюджету.

      Основні характерно планувальні вимоги і характеристики об’єкта будівництва:

- демонтаж огорожі та покриття футбольного поля;

- влаштування огорожі футбольного поля;

- влаштування покриття поля із штучної трави;

- монтаж освітлення;

- влаштування тротуарів з ФЕМ та трибун;

- монтаж вуличних тренажерів.

- влаштування глядацьких трибун на 50 місць

      Роботи на стадії завершення.

stadium

stadium2

липня 09, 2018

Сонячна електростанція

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Сангріненерджі» продовжує роботи з встановлення сонячної електростанції потужністю 16 МВт в місті Богуслав.

     Сонячну електростанцію зводить на 23,7 гектарах ТОВ «Сангріненерджі», станція  складатиметься з 59 268 модулів і генеруватиме орієнтовно 18,4 кВт-год у рік.

    Богуславську сонячну електростанцію запускатимуть у 8 черг. У січні 2018 року компанія вже здала в експлуатацію першу чергу потужністю 2,28 МВт. До кінця року планують запустити 2 чергу потужністю 2,29 МВт, 3 чергу потужністю 2,29 МВт, 4 чергу потужністю 1,14 МВт, 5 чергу 1,15 МВт, 6 чергу потужністю 2,27 МВт, 7 чергу потужністю 2,29 МВт і 8 чергу потужністю 2,29 МВт.

       Передбачається, що дана станція дозволить зменшити шкідливі викиди СО2 у повітря на рівні 14,5 тис. тонн та вийде на повну потужність 16 МВт.

sunny batteries

липня 06, 2018

Свято Купала

      Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят. Відзначають Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня. Свої витоки свято Івана Купала, або Іванів день бере ще з часів язичництва. Спочатку цей день був присвячений язичницькому богу Купалі. Але після християнізації Київської Русі назва цього дня доповнилося ім'ям Іоанна Хрестителя (Предтечі), день народження якого збігався з купальським святом.

      Свято Купала раніше припадав на день літнього сонцестояння і випадав на 24 червня. Після введення нового стилю літочислення дата пересунулася на 7 липня. Саме в цей день свято відзначають і в наш час.

      Івана Купала вважається днем молоді та кохання. Згідно з легендою, в цю ніч грали весілля Купала та Марени, що символізувало поєднання двох стихій - води і вогню, чоловічого і жіночого начал. З давніх-давен день Івана Купала був пов'язаний з різними ритуалами, обрядами, традиціями і повір'ями.

      Особливу роль під час святкування відведено воді – багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки, тощо. А це, звісно, несе й небезпеку. Проте, дотримуючись цих традицій, слід пам’ятати і про правила безпеки.

      Частою причиною загибелі у воді також є перевтома, перегрівання, переохолодження та інше. Купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які добре вміють плавати. Учитися плавати обов’язково потрібно під керівництвом інструктора або батьків.

       Якщо на свято Івана Купала ви все ж таки вирішили покупатись у водоймі, то перш за все потрібно зробити правильний вибір при пошуку та обладнанні місць купання, а також суворо дотримуватись правил поведінки на воді.

Ще раз нагадуємо прості правила поведінки на водних об’єктах:

 • купатися краще ранком або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегріву. Температура води повинна бути не нижче 17-19 градусів, у холоднішій – знаходитися небезпечно.
 • плавати у воді можна не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин.
 • не можна доводити себе до ознобу. При переохолодженні можуть виникнути судорога, відбутися припинення дихання, втрата свідомості. Краще купатися декілька разів по 15-20 хвилин, а в перервах пограти в рухливі ігри: волейбол, бадмінтон.
 • не входити, не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. Периферичні судини сильно розширені для більшої тепловіддачі. При охолодженні у воді наступає різке рефлекторне скорочення м’язів, що спричиняє за собою припинення дихання.
 • не входити у воду в стані алкогольного сп’яніння. Алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.
 • якщо немає поблизу обладнаного пляжу, треба вибрати безпечне для купання місце з твердим та чистим дном, поступовим ухилом. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях, не обладнаних спеціально.
 • навіть якщо напередодні це місце було безпечним для стрибків, то за ніч плином могло принести корчі або щось вкинули у воду.
 • не запливати далеко, тому що можна не розрахувати своїх сил. Відчувши втому, не треба губитися і рватися, якнайшвидше доплисти до берега. Не губитися, навіть якщо потрапили у вир. Необхідно набрати побільше повітря в легені, зануритися у воду і, зробивши сильний ривок вбік, спливти.
 • купання з маскою, трубкою і ластами потребує особливої обережності. Плавати треба тільки уздовж берега та обов’язково під постійним наглядом, щоб вчасно могла прийти допомога.
 • не допускати грубих ігор на воді: підпливати під тих, хто купається, хапати їх за ноги, “топити”, подавати помилкові сигнали про допомогу тощо.
 • не лишати у води малят. Вони можуть оступитися і впасти, захлинутися водою або потрапити в яму. На жаль, бувають випадки, коли маленькі діти тонуть, залишені батьками, старшими “буквально на одну хвилинку”.
 • не треба відпливати далеко від берега або перепливати водойми на суперечку. Довести своє уміння плавати можна, пропливши декілька разів ту саму дистанцію поблизу берега.

      Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді. Щороку у світі тоне величезна кількість людей. Багато дорослих тоне в стані сп’яніння. Втім, називають і іншу головну причину загибелі у воді: спочатку самовпевненість, а потім страх. Відомо, що і від того, і від іншого часто рятують знання елементарних правил поведінки на воді.

      Стрибки через багаття – невід’ємний атрибут дійства, який за переказами, має містичну силу очищення від усіх негараздів. Пам’ятайте про правила пожежної безпеки та поводження з вогнем, аби святкове полум’я не завдало вам шкоди. Якщо ви розвели багаття – обов’язково загасіть його. Вогонь достатньо залити водою, варто тільки простежити, щоб не залишилися тліючі вуглинки. Особливу загрозу відкритий вогонь несе при вітряній і сухій погоді, оскільки може спричинити лісову пожежу. До сумних наслідків може призвести і недбало кинутий недопалок. Найкраще закопувати недопалки в землю, хоча б неглибоко.

     Тож, в цей день вітаємо усіх зі святом! Нехай всі біди, негаразди, невдачі обходять нас стороною, а святковий і веселий настрій панує у нашому житті повсякчас.

     Нехай любов, подарована в це світле свято, буде по-справжньому щирою і взаємною.

     Вітаємо з днем Івана Купала!

ik

липня 04, 2018

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні працівники поліції!

     Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

     Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я  людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

     Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Впевнений, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому рідному місті.

    Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

З повагою міський голова Вячеслав Дяченко

thumb zoom 1000x707 b8ad

logo